10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Dle zkušeností nejlepší 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Ondřej Matulík, Nový Oldřichov:
Tak tento 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsme si s tou mojí koupili do našeho současného domova. Bez vytáček, dámě se to moc nelíbilo, mockrát jsem si poslechl, že je to na nic, že za to jen vyhodíme peníze a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Ovšem poté ho přivezla pošta, a co tušíte, že následovalo? Hanka si ho přivlastnila, byl jsem nucen si zakoupit ještě jeden, protože opravdu velmi rychle změnila názor. Dneska už bychom se bez tak špičkové 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g neobešli.

Markéta Tejčková, Choratice:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak dobrý nákup. Za minimální cenu si pořídit 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g, který je již na první pocit vydrží, dobře fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak výhodnou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Adam Hýna, Polička:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Laura Štolová, Butoves:
Jako dáma vnímám hlavně pocit, který mě okamžitě zaujal a právě proto jsem dala 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g přednost. A vyplatilo se, jelikož jsem více než spokojena. Každodenní užívání se zatím nijak neukázalo, jednoduše jde jasně o kvalitní věc. Pokud také zvažujete objednání, určitě nebudete litovat. Hezky mě oslovilo komunikaci eshopu – opravdu na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Laura H: děda je z dárku je nadšený

Aneta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Sabina H: Je to dostatečné?

Amálie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt