10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Dle zkušeností nejlepší 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Valerie Byloková, Němčovice:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominik Haupt, Tvořihráz:
Tato 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na podobných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Daniel Dőme, Radešínská Svratka:
Fakt príma věc, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem hledal na webu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo problémy s dodáním balíčku... Každopádně toto je prostě super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g můžu jasně doporučit rodině, kteří něco podobného shánějí.

Tereza Šlahorková, Paběnice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g splnil moje očekávání, odpověděla bych zcela, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Roman Lehman, Zlaté Hory:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Markéta K: Ideální k osmnáctinám :)

Marie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina L: děda je z dárku je nadšený

Tomáš M: Celkem jsem spokojený.

Ema Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt