10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Filip Kubálek, Velký Vřešťov:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g ten návod ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty dřevo - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo držáky středu?

Jan Škromach, Mirošovice:
Při objednání 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem celkem nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Amálie Veberová, Zahrádka:
Vyzkoušela jsem už osm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

Jana Halmazňová, Opočno:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý dodavatel by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vyptávala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla dobrého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

Jáchym Kožiak, Chvalovice:
Daný 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem vypátral shodou okolností na internetu. Hodnocení na něj byly většinou výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Jistěže jsem pochyboval, to je asi při nakupování online normální, ale ve chvíli, kdy mi 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g přivezli do schránky, došel jsem k závěru, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá bravurně, hodně mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho pořídil. Není co dodat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Jáchym Š: 110 % spokojenost

Sára M: děda je z dárku je nadšený

Zdeněk F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Štěpán T: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt