10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Miroslav Maršálek, Dobrná:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Pavel Maršalík, Český Brod:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho jenom mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g má doma taky a pochválila ho i manželka.

Alena Jirasová, Blažovice:
10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s produkty. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

Johana Děrglová, Bílý Potok:
Jestliže by mi před časem kdokoliv tvrdil, že si věcičku objednám, nejspíše bych byla proti. Ale v čase, kdy se nám s manželem narodilo miminko a já byla v domácnosti, hodně jsem se doma nudila a zkoušela něco nového. A volba padla zrovna na 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Teď bych uvedla, že to byla klika. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a doporučuji ji i vám.

Lukáš Hejník, Děkov:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, hned jsem to zakoupil. A bingo, trefa do středu. Zboží dorazil bezchybně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, pěkný povrch, příjemné používání, dokonalé zpracování. Prostě výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Eva C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta P: dobré

Lukáš U: Celkem jsem spokojený.

Aneta W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Antonín H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt