10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Viktor Olmr, Cholina:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Laura Haucková, Leskovec:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem holka, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g prodávali za výhodnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem podlehla. A chci říct, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Hezký a přehledný eshop je velké plus. Doporučuji.

Nikolas Štross, Petřvald:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu webovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, řekl jsem si, že by nemusel být nešikovný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g mohl být tak skvělý, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Jiří Rachota, Nehodiv:
V rámci nakupování jsem promrhal moře odpolední pátráním po informacích a srovnáváním všech kombinací. Z mého srovnání mi 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vyšel jako bezkonkurenční, z toho důvodu výběr padl zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g se chlubí velmi dobrým výkonem i perfektním zpracováním. Jestliže hledáte spolehlivého přítele, 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je nejlepším kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Jaroslav O: 110 % spokojenost

Roman N: tak jsem to dostala aje to super

David H: Celkem jsem spokojený.

Barbora B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alena O: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt