10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Michaela Palovčíková, Obříství:
Nakupovala jsem tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, milá komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Matouš Smekal, Solenice:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, který jsem hledal. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Amálie Helusová, Miletín:
Tak jako většina dam, které jsou současně partnerkou i matkou, i pro mě je prioritou zdravotní stav rodinných příslušníků. Jak se postarat o to, aby jim nescházelo to podstatné a zároveň potěšit chuťové pohárky muže i dětí? Jde o náročný a důležitý úkol. Jeho splnění je však snazší, než se vám jeví. A usnadnil mi to 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. S ním mám zajištěno, že o mé blízké je skvěle postaráno.

Simona Pavlinská, Žerotín:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g u sebe a spokojenost, klídek.

Tomáš Aulík, Kostelec nad Černými Lesy:
Skvělá 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g mají vydařené použitelnost, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny používání. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Lukáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aleš O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Hana N: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt