10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šilhartová, Zvíkovec:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g velmi ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho doručit až domů. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z jiných eshopů jsem plně spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

Natálie Seitlerová, Petroupim:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Váhala jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

Daniela Kolísková, Mladý Smolivec:
Objednala jsem si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že spln svůj účel.

Eliška Konárková, Libočany:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. Třebaže byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Sofie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie T: nemá chybu

Lucie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt