10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Klára Altnerová, Cetyně:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla vhodnou změnu. Když jsem na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jedinečnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Viktor Salčák, Libenice:
Tento 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem vypátral náhodou online. Ohlasy na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Přirozeně jsem se trochu bál, to je zřejmě při koupi na internetu přirozené, ale ve chvíli, kdy mi 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g dorazil až ke dveřím, přišel jsem na to, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá skvěle, opravdu mi pomáhá a nyní jsem velmi rád, že jsem si ho pořídil. Není co dodat!

Nikol Kavalová, Kozlovice:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Vít Miltner, Osové:
Za tuto perfektní cenu zcela dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Dominika Šrutová, Vraný:
Nejdříve jsem k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g neměla zájem, ale po pár týdnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tereza B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura D: Je to dostatečné?

Vít Č: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura Š: nemá chybu

Natálie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt