10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Dle zkušeností nejlepší 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Jonáš Szymeczek, Nová Pec:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl velmi hezky a ještě opět děkuji.

Jakub Sidek, Gruna:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že když jí nebude líbit se, tak 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vrátím, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho zkoušela a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Dominik Zilcher, Vanůvek:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml si v obchodě vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu výročí. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Tereza Pišvejcová, Spešov:
Někdy objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem ozkouším. Avšak u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do domu. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na narozeniny objednám taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Denis M: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jonáš P: Celkem jsem spokojený.

Linda S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt