10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Dle zkušeností nejlepší 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Jiří Schlesinger, Milhostov:
Když porovnám užitek a cenu, tak nejde být nespokojen. 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g splňuje vše, co bylo napsáno v manuálu, dokonce je o něco hezčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i lepší, ale tady cena rovná se skvělé materiál. Kdo nevyužije profesionální výrobek, pro běžné používání je plně stačící, doporučuji.

Jonáš Pomikálek, Kojátky:
Na tento výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl doma a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, který plní stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a kvalitu zpracování. V tomto e-shopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

Radek Fejta, Boršov nad Vltavou:
Říká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Viděl jsem, objednal jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé dodání do postele, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Michaela H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marek B: 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt