10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Dle zkušeností nejlepší 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Vít Pak, Ostřetín:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek objednal celkem šesti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Štěpán Šůna, Zálesí:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l!“ Její chmury se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Petr Renta, Karlova Studánka:
Nejdřív jsem koukal na jiným typem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Je hezky funkční. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje milenka hodnotí pěkný design a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v práci hodně půjčovat.

Jiří Rind, Zbenice:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Nikola Galíčková, Svatá:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Andrea S: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš S: Celkem jsem spokojený.

Marek H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza S: dobré

Alena O: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt