Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Dle zkušeností nejlepší Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%. FreeZona je to správné místo pro nákup pro plátce DPH. V diskuzi najdete jenom pochvalné komentáře o Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% a i recenze oslavují jak je to skvělé.

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

100% agave tequila vyráběná v Tequila Centinela.

3 důvody proč prodáváme Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Tereza Kostruhová, Bolehošť:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Nikolas Kareš, Holoubkov:
Dobrý Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

Nikolas Výboch, Březina (vojenský újezd):
Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% jsem si zakoupil hlavně proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, takže cenovka byla pro mě klíčová. Neočekával jsem příliš dobré zpracování, ale prodejce mě příjemně překvapil. Prvotřídní, praktická věc. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mi o něm řekl, jsem pak jako revanš věnoval láhev skotské, protože mi doporučením udělal vážně ohromnou radost.

Václav Skokánek, Hořepník:
Chtěl jsem překvapit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má velkou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Zdeněk U: Centinela Tequila Blanco 0,7l 38% je dobrý, ale chtělo yb to větší

David P: Jsem ráda, že to mám

Karel B: Přišlo to celkem rychle

Laura B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka U: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Centinela Tequila Blanco 0,7l 38%

Nahoru

info @ freezona.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt