PR Yard

Platforma, která Vás spojí s redakcemi (magazín, noviny), influencery (blog, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube), copywritery a překladateli v různých jazycích (čeština, angličtina, slovenština).

Reklamní články

V PR Yard získáte poutavé články z 375 tématických blogů a magazínů se zpětnými odkazy dle vašeho zadání. Články Vám napíšou sami blogeři dle Vašich požadavků nebo jim můžete dodat vlastní texty. Je možné i rychlé publikování tiskových zpráv.

Kvalitní odkazy z tématických webů zvýší pozice Vašich stránek ve vyhledávačích.

Příspěvky na sociálních sítích

Osobní doporučení od 120 influencerů/rek na sociálních sítích Instagram, Facebook, Twitter a Youtube zařídíte přes platformu PR Yard.

Zásah velké části populace posílí Váš brand nebo vyprodá Váš eshop.

Psaní, překlady

Na míru psané reklamní texty od 40 copywriterů pro vaše další použití bez dalšího omezení. Překlady čehokoliv a v jakémkoliv formátu od 0 překladatelů.

Naši freelanceři jsou Vám připraveni napsat text nebo udělat překlad i v neděli přes noc.

Výhody

Jedno místo, kde vyřešíte propagaci Vašich stránek na internetu a získáte texty nebo překlady pro další použití.

Ověření dodavatelé

Prověřujeme a sledujeme redakce, influencery, textaře a překladatele. V platformě zůstavají jenom ti spolehliví. Každý obchod můžete ohodnotit a sledovat hodnocení ostatních.

Garance plateb a vrácení peněz

Kreditní systém Vám umožňuje platit, až když jste spokojeni s dodaným obsahem, nebo se zveřejněným příspěvkem. Nevyužitý kredit Vám 100% vrátíme. Jsme plátci DPH. Podporované měny: CZK, EUR, USD.

Jednoduché ovládání

Ovládání je intuitivní a snadné. Administrace obsahuje jednoduchý návod s kterým můžete obratem uskutečňovat obchody bez předchozích znalostí a zkušeností. Jednoduchost nákupu jako v supermarketu.

Uživatelská podpora

Mnoho způsobů jak nás kontaktovat. Poradíme Vám po telefonu, emailu nebo pomocí chatovacího okna. Interní systém autorizovaných požadavků s garancí vyřešení do 24 hodin.

Mezinárodní

Fungujeme ve více jazycích, a tak můžete získat články a doporučení i v jiných jazycích. Aktuálně nabízíme jazyky: čeština, angličtina, slovenština

Spolehlivost a zkušenosti

Provozovatelé platformy PR Yard mají se zprostředkováním placených článků zkušenosti od roku 2009, během kterých již zprostředkovali desetitisíce článků.

Neustálý vývoj

Kontinuálně vylepšujeme platformu pomocí metody Kaizen. S námi budete stále před konkurencí. Novinky můžete sledovat v našem blogu: PR Yard blog

Kontakt